Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 16. dubna 2011

Praha – ČP12

Po třech týdnech se šprtec opět vrátil do Prahy, konkrétně na základní školu U Roháčových kasáren. Naposledy se právě zde hrál expres turnaj o jednatřiceti účastnících.

Tentokrát v místní tělocvičně bojovalo o poháry a také o hodnotné body do Českého poháru 46 hráčů a hráček. Výborným výkonem se zaskvěla Milada Foltýnová (Prague NHL), která podlehla až ve finále turnaje Martinu Kučerovi (EXMOST Brno). Stala se tak teprve druhou ženou v historii stolního hokeje – šprtce, které se podobný kousek povedl. Naposledy se třemi finálovými účastmi okořeněnými navíc ve dvou případech turnajovým triumfem prezentovala Iva Fraňková v sezónách 2004 a 2005.

Milada se zároveň stala nejlepší ženou a získala rovněž pohár za nejlepšího účastníka pořádajícího klubu, domů tak z turnaje odvezla senzační tři poháry. Dva poháry putovaly do Mostu zásluhou Ondřeje Müllera, za celkové třetí místo a za nejlepšího staršího žáka. Nejlepším mladším žákem byl vyhlášen celkově šestnáctý Adam Šrámek (BHC Vršovice).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek