2.liga družstev

2.liga družstev se hraje v sezóně 2020 jako celorepubliková. Každý s každým odehraje dvě vzájemná utkání. Prvních pět týmů po základní části se kvalifikuje do finále, které pořádá vítěz základní části.

Jednotlivé zápasy se hrají ve formátu „3 x 3“ (tři kola po třech jednotlivých zápasech). Družstva se obvykle v hracích kole utkávají v pěti-utkáních – pět týmů jedenkrát každý s každým.

DatumUdálostČas/Výsledek
Žďár nad Sázavou — BHC StarColor Most
SHK Kadolec — Sokol Střelice
BHK IQ Boskovice — BHC Dobrá
SHK Kadolec — BHK IQ Boskovice
Žďár nad Sázavou — SHL CorroTech Litvínov
Sokol Střelice — Dragons Modřice B
BHK IQ Boskovice — Dragons Modřice B
BHC Dobrá — Sokol Střelice
BHC StarColor Most — Žďár nad Sázavou
BHK IQ Boskovice — SHK Kadolec
BHC Dobrá — Dragons Modřice B
BHC StarColor Most — SHL CorroTech Litvínov
SHL CorroTech Litvínov — Žďár nad Sázavou
BHC Dobrá — BHK IQ Boskovice
Sokol Střelice — SHK Kadolec
Dragons Modřice B — Žďár nad Sázavou
BHC StarColor Most — SHK Kadolec
Sokol Střelice — BHC Dobrá
Dragons Modřice B — Orel Bohunice
SHK Kadolec — SHL CorroTech Litvínov
BHK IQ Boskovice — Žďár nad Sázavou
SHL CorroTech Litvínov — BHC StarColor Most
BHC Dobrá — Orel Bohunice
Žďár nad Sázavou — Sokol Střelice
Orel Bohunice — Dragons Modřice B
SHL CorroTech Litvínov — SHK Kadolec
Sokol Střelice — Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou — BHK IQ Boskovice
SHK Kadolec — BHC StarColor Most
Orel Bohunice — BHC Dobrá

TABULKA

PosTýmZVRPVZPZ+/-Bod
11072144222216
2770038142414
3115243630612
4115243740-312
595133530511
6842230201010
7122463049-198
8113083541-66
91101101554-391

Statistika hráčů

PořadíHráčTýmZápasůVýherRemízProherVstřObdr+/-Bod%
1DOHNAL Jiří3319681007011440.333
2VONDÁL Vít2918831015615440.517
3JUSTRA Michal291310657437360.241
4HRON Jan26145773537330.269
5FRÝBA Ondřej24127557407310.292
6KLIMKOVÁ Kateřina171412523012290.706
7SITA Libor171232503210270.588
8MATUŠČÍN Jan23114873583260.130
9LUDVÍK Vojtěch22105767493250.136
10FRÝBA Dalibor2379733310230.000
11NEČAS Jakub27611104848-423-0.148
12FRANĚK Ivan18103441316230.278
13OŠLEJŠEK Jakub1894544314220.222
14TĚŠITEL Marek238696159-122-0.043
15ŘEHOŘ Jakub2385104141-221-0.087
16VANÍČEK Matyáš22101115157-121-0.045
17GRABINSKÁ Veronika2084854630200.000
18PELIKÁN Pavel1583452334190.267
19PROCHÁZKA Josef ml1657439221170.063
20JIČINSKÝ David2548134450-916-0.360
21KOZÁK Petr186394148-315-0.167
22MATURA Ondřej1155125164150.364
23REZEK Jakub1455423211150.071
24FRANĚK Michal1163220104150.364
25KALINA Tomáš175483553-314-0.176
26BEDNÁŘ Martin1145224152130.182
27TOMANDL Michal860224194120.500
28KŮŘIL Vít2036112440-812-0.400
29ŠVÉDA Petr123541520-111-0.083
30ONDRA Radim124352726-111-0.083
31KURÁŇ Adam154382734-411-0.267
32TIRPÁK Patrik951317152110.222
33VOCÁSEK Jaroslav2226142762-1210-0.545
34KAŇA Simon112633032-110-0.091
35HÁJEK Dalibor1026225180100.000
36KABRDOVÁ Marcela153481934-510-0.333
37BILKO Jan74121510290.286
38PROCHÁZKA Ondřej431084370.750
39GRYM Tomáš63121213170.167
40HADAŠČOK Petr1823132860-117-0.611
41ŠERÁK Jan1623112455-97-0.563
42SVOBODA Josef82241924-26-0.250
43GRABINSKÁ Michael5221119160.200
44STUDENIČ Josef7223159-16-0.143
45PAVLIŠ Radek61411113060.000
46ČERNÝ Ondřej413074150.250
47KUČERA David131392236-85-0.615
48SEM Dalibor62131122-15-0.167
49MARTINČIČ Michal320176140.333
50VITULA Josef10037718-73-0.700
51KOVÁŘ Roman310257-12-0.333
52ŠUSTR Adam302125-12-0.333
53FRANTL Tomáš4103928-22-0.500
54FIALA Matěj70251134-52-0.714
55POŠTULKA Jan201146-11-0.500
56FRANĚK František3012411-21-0.667
57FIŠNAR Aleš6006522-60-1.000
58PLOCEK David3003111-30-1.000
59ŽVAKOVÁ Kamila200224-20-1.000
2019 - BHL Žďár nad Sázavou
2018 - TJ Sokol Stochov
2017 - TJ Sokol Stochov
2001 - HC TROPHY Žďár nad Sázavou
2000 - Šprtmejkři Ostrava
1999 - SHL BUTRAN Brno
1998 - WIP Reklama Dobrá Voda u ČB