Mistrovství ČR

Mistrovství České republiky je vrcholným domácím turnajem jednotlivců. Právo startu má 32 mužů, 8 žen, 8 juniorů, 8 starších žáků, 6 mladších žáků a 6 veteránů podle pořadí Českého poháru před MČR.

Na rozdíl od ostatních turnajů ČP se na MČR hraje pouze v rámci kategorie. S výjimkou kategorie mužů, která má stejný hrací systém jako ostatní turnaje ČP, se o tituly hraje systémem každý s každým.

Vítězové mistrovství republiky mají přednostní právo reprezentovat na následujícím mistrovství Evropy či světa (koná-li se v daném roce).

↔ ↔ ↔

39. Mistrovství ČR:

30.11.2019, Břeclav

MUŽI
1. MALEC Jaroslav Sokol Stochov
2. DAVID Jakub BHK IQ Boskovice
3. VONDÁL Vít BHK IQ Boskovice
4. KAŇA Simon Gunners Břeclav
5. VRÁNA Martin THE Orel Bohunice
6. PROCHÁZKA Jaromír Šprtmejkři Ostrava
7. LUDVÍK Vojtěch BHL Žďár nad Sázavou
8. ALEXANDROV Pavel Šprtmejkři Ostrava
9. JUCHELKA Patrik SHL Brno
10. PROCHÁZKA Josef BHK IQ Boskovice
11. ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Modřice
12. LOUČKA Matouš Gunners Břeclav
13. BĚLOHOUBEK Pavel BHC Dragons Modřice
14. FRANĚK Michal THE Orel Bohunice
15. OŠLEJŠEK Jakub BHK IQ Boskovice
16. NAVRÁTIL Petr Sokol Stochov
17. ŘEHOŘ Jakub BHC Dragons Modřice
18. ŠUSTÁČEK Ladislav Gunners Břeclav
19. KUBEČKA Jan Šprtmejkři Ostrava
20. FRÝBA Dalibor BHC StarColor Most
21. CHYTIL Jakub THE Orel Bohunice
22. PELIKÁN Pavel Šprtmejkři Ostrava
23. PROCHÁZKA Ondřej BHK IQ Boskovice
24. KOZÁK Petr BHL Žďár nad Sázavou
25. FRANĚK Ivan THE Orel Bohunice
26. FOLTÝN Jaromír senior Prague NHL
27. RACEK Karel Prague NHL
28. TOMANDL Michal BHC Dragons Modřice
29. FEDIČ Lukáš Gunners Břeclav
30. KOVÁŘ Roman BHK IQ Boskovice
ŽENY
1. ZAJÍČKOVÁ Petra BHK Ice Queen Boskovice
2. KLIMKOVÁ Kateřina Šprtmejkři Ostrava
3. GRIMMOVÁ Valentina Real Draci 18.ZŠ Most
4. GRABINSKÁ Veronika Šprtmejkři Ostrava
5. GRABINSKÁ Michaela Šprtmejkři Ostrava
6. VANČUROVÁ Milada Prague NHL
7. ŽVAKOVÁ Kamila B.H.C. Dobrá
8. KALENDOVÁ Nataša BHC TJ Sokol Bohumín
JUNIOŘI
1. SYRŮČEK Adam Prague NHL
2. TIRPÁK Patrik BHC Dragons Modřice
3. KRMÍČEK Matěj Gunners Břeclav
4. BRAUNER Vojtěch Gunners Břeclav
5. KURÁŇ Adam B.H.C. Dobrá
6. HRON Jan BHC Dragons Modřice
7. VANÍČEK Matyáš BHC StarColor Most
8. VOCÁSEK Jaroslav BHL Žďár nad Sázavou
STARŠÍ ŽÁCI
1. MATUŠČÍN Jan BHC StarColor Most
2. DOLEŽAL Jan Gunners Břeclav
3. STOHANZL Erik Gunners Břeclav
4. MATURA Ondřej SVČ Most
5. GRYM Tomáš THE Orel Bohunice
6. TĚŠITEL Marek SVČ Most
7. KALINA Tomáš BHL Žďár nad Sázavou
8. SOTCHI Dan Gunners Břeclav
MLADŠÍ ŽÁCI
1. SEM Dalibor SVČ Most
2. MALINKOVIČ Martin Gunners Břeclav
3. TUČEK Roman Gunners Břeclav
4. NAVRÁTIL Daniel Sokol Stochov
5. PADĚLEK Aleš BHC TJ Sokol Bohumín
6. BUŠO Lukáš Tučňáci 14.ZŠ Most

Výsledky (.xls)