Prvních osm v hodnocení každého turnaje Českého poháru (vyjma turnajů kategorie Expres) získává body do hodnocení Masters (10-8-6-5-4-3-2-1).

↔ ↔ ↔

MASTERS 2021:

1. VRÁNA Martin THE Orel Bohunice 38 (7)
2. ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Modřice 31 (5)
3. JUSTRA Michal BHC StarColor Most 29 (4)
4. KAŇA Simon Gunners Břeclav 28 (5)
5. JUCHELKA Patrik SHL Brno 27 (5)
6. DAVID Jakub BHK IQ Boskovice 19 (4)
7. BĚLOHOUBEK Pavel BHC Dragons Modřice 18 (4)
8. BRAUNER Vojtěch Gunners Břeclav 17 (4)
9. NAKLÁDAL Jiří BHC Dragons Modřice 16 (2)
10. VANÍČEK Matyáš BHC StarColor Most 15 (4)
11. MATUŠČÍN Jan BHC StarColor Most 13 (2)
12. FOLTÝN Jaromír jun Prague NHL 10 (1)
13. KURÁŇ Adam B.H.C. Dobrá 10 (1)
14. FRÝBA Ondřej CorroTech Litvínov 10 (2)
15. LUDVÍK Vojtěch SHL Brno 9 (3)
16. ALEXANDROV Pavel Šprtmejkři Ostrava 8 (1)
17. VITULA Josef BHC Dragons Modřice 8 (1)
18. FOLTÝN Jaromír sen Prague NHL 7 (2)
19. ŘEHOŘ Jakub BHC Dragons Modřice 7 (2)
20. KOCÁB Jan Gunners Břeclav 6 (1)
21. ŠUSTÁČEK Ladislav SHL Brno 6 (1)
22. STOHANZL Erik Gunners Břeclav 6 (3)
23. FRANKL Jaroslav BHC Dragons Modřice 5 (1)
24. PROCHÁZKA Josef BHK IQ Boskovice 5 (1)
25. STRAKA Tomáš BHC Dragons Modřice 5 (1)
26. TRÁVNÍK Michal Šprti Mutěnice 5 (1)
27. DOLEŽAL Jan Gunners Břeclav 5 (2)
28. FERUGA Bohumil BHK IQ Boskovice 4 (1)
29. FRÝBA Dalibor CorroTech Litvínov 4 (1)
30. VANČUROVÁ Milada Prague NHL 4 (1)
31. HELA Michael BHC Dragons Modřice 3 (1)
32. TOMANDL Michal BHC Dragons Modřice 3 (1)
33. FIALA Tomáš Gunners Břeclav 2 (1)
34. HRON Jan BHC Dragons Modřice 2 (1)
35. MARTINČIČ Michal THE Orel Bohunice 2 (1)
36. TĚŠITEL Marek BHC StarColor Most 2 (1)
37. ŠUPÁLEK Matěj Gunners Břeclav 1 (1)
FAIR BILLIARD-HOCKEY MASTERS 2021
2020/2021 VRÁNA Martin THE Orel Bohunice
2019 NAKLÁDAL Jiří Dragons Modřice
2018 NAKLÁDAL Jiří Dragons Modřice
2017 DAVID Jakub BHK Orel Boskovice
2016 KUČERA Martin SHL Exmost Brno
2015 KUČERA Martin SHL Exmost Brno
2014 KUČERA Martin SHL Exmost Brno
2013 PROCHÁZKA Jaromír SHL Exmost Brno
2012 KUČERA Martin SHL Exmost Brno
2011 KUČERA Martin SHL Exmost Brno
2010 KUČERA Martin SHL Exmost Brno
2009 KUČERA Martin SHL Brno
2008 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2007 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2006 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2005 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2004 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2003 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2002 KUČERA Martin SHL Triga Brno
2001 KUČERA Martin SHL Progresklima Brno
2000 KUČERA Martin SHL Progresklima Brno
1999 KYZLINK Dalibor SHL Progresklima Brno
1998 HONSA Jiří Jun BHC Kačeři Ostrava
1997 HONSA Petr IP Reklama Dobrá Voda
1996 HORÁK Jiří Jun OPL Vítkov
1995 KYZLINK Dalibor SHL Davay Brno
1989 KYZLINK Dalibor SHL Brno
1988 KYZLINK Dalibor SHL Brno
1987 KYZLINK Dalibor SHL Brno
1986 VENTRUBA Jiří SHL Brno
 
2010 ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Modřice
2009 HONSA Petr WIP Reklama Dobrá Voda
2008 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2007 HONSA Petr WIP Reklama Dobrá Voda
2006 PELIKÁN Pavel KSH Sever Zábřeh
2005 HONSA Petr WIP Reklama Dobrá Voda
2004 KUČERA Martin SHL Dopravní stavby Brno
2003 MACH Miloslav WIP Reklama Dobrá Voda
2002 ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Brno
2001 ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Brno
2000 KUČERA Martin SHL Progresklima Brno
1999 HONSA Petr WIP Reklama Dobrá Voda
1998 MACH Miloslav WIP Reklama Dobrá Voda
1997 HORÁK Jiří Jun/td> BHC Kačeři Ostrava
1996 MACH Miloslav WIP Reklama Dobrá Voda
1995 FLAJŠINGR Milan Jun SHC Bizoni Uherčice
1988 VENTRUBA Jiří SHL Brno
1987 MACHAČ Vladimír Sen VOPL Vítkov
1986 VENTRUBA Jiří SHL Brno