Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 18. června 2011

1.liga ČR

Třetí kolo přineslo souboj vedoucích družstev a také několik zajímavých výsledků.

Na půdu dosud vedoucí Dobré Vody přicestoval druhý Exmost Brno a čtvrté Boskovice. Domácí dokonale využili domácího prostředí a i bez člena reprezentace Petra Honsy porazili oba soupeře shodně 11:8. V posledním zápase Brno zvítězilo v dramatické koncovce nad Boskovicemi 10:9 a uhájilo druhou příčku v tabulce.

Na třetím místě totiž po dvou výhrách nad Šprtmejkry a Žďárem figurují jen díky horšímu skóre brněnští Dragons. Ti v roli rozhodčích dohlédli na jasnou výhru Šprtmejkrů nad Žďárem 16:4.

Nulový zisk z minulého kola mohla napravit opět v domácím prostředí Prague NHL. Ani dnes se však body doma získat nepovedlo. Po prohře s Uherčicemi 4:13 a Mostem 8:10 zůstává letos „Braník aréna“ pro domácí zakletá. Naopak nejlepší kolo v historii 1.ligy zde zaznamenal Most. Kromě již zmiňované výhry nad domácími totiž udolal i poměrem 10:8 Uherčice.

U prvoligových stolů se potkáme až po prázdninách, konkrétně 24.září, kdy je na programu 4.kolo nejvyšší soutěže.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek