Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 30. října 2011

Žďár nad Sázavou – ČP12

Poslední neděli v říjnu vyrazili hráči z Brna, Boskovic, Uherčic, Chrudimi, Frýdku-Místku, Prahy, Mostu, Peček do Žďáru nad Sázavou na šprtec. Ve hře byly totiž předposlední možnost urvat z turnaje nějaké slušné body do Českého poháru 2011 z jehož pořadí vzejdou postupující na letošní Mistrovství ČR v Boskovicích.

Nejvíce se dařilo Tomáši Fleišmanovi (BHC AB Stain Most), který až ve druhém prodloužení porazil po výsledku 1:0 Jakuba Davida (Orel Boskovice). O třetí místo se utkali boskovický Bohumil Feruga a mostecký Ondřej Müller II. Ze souboje vítězně vzešel Feruga, Müller si však odnesl cenu pro nejlepšího staršího žáka.

Nejlepší ženou se stala Veronika Grabinská (Frýdek-Místek), která tak stáhla náskok Velebové v čele Českého poháru na rozdíl pouhého jednoho bodu. Nejlepším mladším žákem byl František Macháček jun. (BHL ZEKATEL Žďár nad Sázavou)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek