Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 18. prosince 2011

Most – ČP12

Šprtcová sezóna 2012 odstartovaná minulý týden expresem v Brně pokračovala tentokrát na severu Čech turnajem vyšší kategorie (tzv. ČP12). Pohár města Mostu hraný na 15.ZŠ v Mostě přilákal do prostor místní tělocvičny 44 účastníků, kromě místních hráčů přicestovala i jedenáctičlenná výprava z Peček a Prahy.

Prim v turnaji ale hráli domácí hráči, v jejich držení zůstalo všech šest udělovaných pohárů pro nejlepší účastníky. Největší pohár zvedl nad svou hlavu Jiří Ježek (BHC Most), který ve finále zdolal Ondřeje Müllera (AB Stain Most). Třetí místo obsadil druholigový Patrik Purket (Lišáci Most).

O poháry pro vítěze kategorií se podělili:

  • starší žák – Miroslav Novák (4.ZŠ Most)
  • mladší žák – Vojtěch Jandečka (15.ZŠ Most)
  • žena – Daniela Uherová (15.ZŠ Most)

Koncem roku jsou naplánovány expres turnaje pro zvané ve Žďáru nad Sázavou a Uherčicích, v příštím roce se pak rozběhne kolotoč Českého poháru na lednovém turnaji v Luštěnicích.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek