Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 14. ledna 2012

Luštěnice – ČP12

V půlce ledna mívá ve šprtcovém kalendáři rezervováno pravidelně své místo turnaj v Luštěnicích. Letos se do prostor místní základní školy, kde se akce konala, sjelo 53 hráčů a hráček z různých koutů Čech i Moravy. Odměnou jim byla pořadatelská péče sehraného dua Racek&Feigl a také vysoké body do pořadí Českého poháru 2012.

Pro ty nejlepší byly připraveny pěkné poháry, každý z nich si odnesl zástupce jiného klubu. Ten největší si zásluhou pěti výher z pěti zápasů odvezl do Brna Jaromír Procházka. Jen o kousek menší pohár bral jeho finálový soupeř Kamil Blažek z Mostu, třetí místo si po dlouhé ale úspěšné cestě opravným pavoukem připsal Tomáš Vančura z Prahy.

Jeden z pohárů si odvezla do Peček Milada Foltýnová, která se stala nejlepší ženou turnaje. V celkovém pořadí obsadila krásné sedmé místo. Mezi staršími žáky byl nejlepším úřadující mistr ČR František Macháček ze Žďáru nad Sázavou, mezi žáky mladšími byl nejvýše v pořadí domácí Jan Jakubův, jeden pohár tak k radosti pořadatelů zůstal přeci jen doma.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek