Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 11. února 2012

Most – ČP12

Dosud největší turnaj sezóny hostila o uplynulém víkendu 15.ZŠ v Mostě. Na sedm desítek účastníků z mostecka, ale také z Peček, Prahy, Brna a Ostravy si přišlo zahrát šprtec do místní tělocvičny. Díky počtu hráčů v soutěži byly v banku vysoké body do Českého poháru 2012.

Z vítězství se radoval brněnský Patrik Juchelka před Jaromírem Foltýnem Sen. z Peček. Pohár za třetí místo vybojoval domácí Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most).

Do Prahy si pohár pro nejlepší ženy odvezla Dagmar Lazárková (BHC Vršovice), nejlepším starším žákem se stal Tomáš Sýkora (SHL StarColor Litvínov). V kategorii mladších žáků byli nejlepší Tomáš Ferkl a Vojtěch Jandečka (oba BHC 15.ZŠ Most).

Kdo má letos ambici bojovat o účast na letošním mistrovství ČR v Praze, nenechá si jistě ujít blížící se kvalifikační TURNAJ ČP36 V BRNĚ. Očekává se účast více než stovky hráčů a šprtec nejvyšší kvality ;-)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek