Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 8. září 2012

Ostrava – ČP36

Hráčům BHC Dragons Brno se letos na turnajích ČP36 daří. Na triumf Jiřího Nakládala v Dobré Vodě u Č.B. navázal dnes za klub Dragons vítězně Miroslav Škorpík. Role poraženého finalisty se stejně jako na předchozích dvou kvalifikačních turnajích ujal Martin Kučera (SHL SDS Exmost Brno), bronzovou příčku dnes obsadil po desetizápasovém maratonu jeho oddílový kolega Patrik Juchelka.

Kromě hráčů Brna byly ve startovním poli hodně vidět Boskovice. Nejvíce asi Vojtěch David, který celkově výborným osmým místem bral pohár za nejlepšího staršího žáka. Cenu pro nejlepšího mladšího žáka převzal Miroslav Cmár (Fighting Saints Pečky), nejlepší v kategorii žen byla Veronika Grabinská (Sokol Frýdek-Místek).

Pořadí je i po třetím kvalifikačním turnaji ve všech kategoriích otevřené, o postupové body se tak bude bojovat nejen na listopadovém turnaji ČP36 v Praze, ale i na regionálních turnajích kategorie ČP12. Ty najdete již nyní vypsané v kalendáři šprtcových akcí.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek