Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 15. září 2012

Brno – ČP12

Záříjový Dragons Cup se letos konal v prostorách orlovny v Brně-Králově Poli. V pozici favorita a nasazené jedničky do něj nastupoval domácí Miroslav Škorpík, který zvítězil minulý týden mezi sedmašedesáti hráči v Ostravě. Tentokrát Škorpík podlehl Michalu Odehnalovi z Boskovic a po úspěšné cestě opravou se musel spokojit se třetím místem. Odehnal pak svou cestu turnajem dotáhl až do finále kde podlehl Jakubu Martinčičovi (THE Orel Bohunice).

Výborný den pro šprtec v Bohunicích vítězstvím v kategorii žen ještě podtrhla Andrea Masařová. Kromě poháru za nejlepší ženu se tradičně rozdávaly ceny i pro nejlepší žáky. V kategorii mladších ji získal Patrik Tirpák (Šneci Kohoutovice), ve starších byl nejlepším Vojtěch David z Boskovic.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek