Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 22. září 2012

1.liga ČR

Předposlední kolo nejvyšší soutěže nabídlo několik nečekaných výsledků, vyrovnané zápasy a především šprtec té nejvyšší kvality.

O pořádné pozdvižení se postaral domácí Doudeen Team v souboji s týmem Dobré Vody, kterou dokázal po dlouhých letech porazit a stylově tak zakončit své učinkování v letošním ročníku. Doudeen Team má totiž v posledním kole volno a i když je nyní na prvním místě prvoligové tabulky, je jeho šance na titul již spíše teoretická. Medaile ale doslova visí ve vzduchu.

Nejblíže titulu mají nyní Šprtmejkři Ostrava, kteří se dnes rozešli smírně s týmem SHL Brno. Oba celky pak porazily Most, i když na výhru se pořádně nadřely.

Velké věci se děly i v Pečkách, kde domácí podlehli Boskovicím i brněnským Dragons, aby pak v roli rozhodčích byli svědky dalšího překvapení kola, když Boskovice udolaly Dragons poměrem 8:5.

Výsledkem těchto víkendových manévrů je situace, kdy si před posledním kolem brousí zuby na mistrovský titul hned šest mužstev. Jistě nejsledovanějším trojutkáním bude ostravský masakr Šprtmejkři – Dragons – Dobrá Voda. O letošním šampionovi ve však může rozhodnout i ve Žďáru nad Sázavou, kde domácí hostí Boskovice a SHL Brno.

Zbývá dodat, že poslední kolo první ligy družstev se hraje v sobotu 20. října 2012 od 10:00 hod.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek