Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 2. února 2013

1.liga ČR

Hned na úvod sezóny se v královopolské orlovně střetli dva aspiranti na titul. Úřadující mistr Šprtmejkři zde přehrál zcela jednoznačně 12:4 brněnské Dragons a zdálo se, že první kroky za obhajobou budou stoprocentní. V druhém utkání je totiž čekal tým z Mostu, který neměl být větší překážkou. Mostečtí však dokonale úřadující mistry ČR zaskočili a postarali se o senzaci dne: Most – Šprtmejkři 9:7! Vysíleni z náročného utkání pak podlehli domácím Dragonům poměrem 7:15. V Brně si tak připsali všichni účastníci trojutkání po dvou bodech.

Druhé trojutkání dne se odehrálo v Praze. Skvělý úvod sezóny zaznamenaly Boskovice, které přehráli domácí Prague NHL i Zekatel Žďár shodně 15:7. Ve vzájemném utkání dvou poražených se zrodila remíza 10:10 a tak si i zde připsali všichni účastníci nějaké body do tabulky.

Druhé kolo nejvyšší soutěže jen na programu v březnu, hraje se v Brně, Boskovicích a Uherčicích.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek