Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 27. dubna 2013

1.liga ČR

Poslední sobotu v dubnu bojovalo šest družstev nejvyšší soutěže o body do prvoligové tabulky.

Ve Žďáru nad Sázavou vykročili vítězně do sezóny 2013 borci z Dobré Vody. Vcelku s přehledem si poradili jak s domácími, tak nevyzpytatelnými Uherčicemi a vezou domů 4 body. Uherčice na závěr dne přehrály rozdílem dvou bodů výběr domácích a alespoň částečně tak oživily naději na slušné umístění. Tabulka je zatím velmi vyrovnaná a plný bodový zisk znamená výrazný posun v pořadí.

O tom se mohli přesvědčit hráči Doudeen Teamu ve Stochově. Díky vítězství nad místními Saints 9:6 a Mostem 9:5 vystoupali ze sedmého na třetí místo průběžného pořadí. Svého prvního letošního vítězství se dočkali domácí hráči, když přehráli poměrem 11:9 letos výborně hrající AB STAIN Most.

Zajímavé souboje nás čekají i v květnu. To ve čtvrtém kole hostí Dobrá Voda hráče Saints a Boskovic, na jižní Moravě se pak odehraje trojutkání SHL Brno – Dragons – Uherčice.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek