Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 14. února 2015

Ostrava – ČP12

Životním úspěchem skončila na ostravském Avap Cupu cesta pěti koly pro Jana Kubečku. V nich ani jednou nezaváhal a s bilancí pěti výher a poměrem vstřelených a obdržených branek 20:7 se konečně dočkal turnajové triumfu. Mimořádně vydařený turnaj zažil také druhý Martin Ignac, na stupně vítězů pak oba štěstěnou políbené Šprtmejkry doprovodil jejich zkušený spoluhráč Milan Tichavský.

Oranžovočernou radost domácích borců ještě znásobila celkově šestá Veronika Grabinská – nejlepší žena turnaje. Poháry pro žákovské kategorie už ale hranice Ostravy opustily. Pohár pro nejlepšího staršího žáka putoval zásluhou Jiřího Dohnala do Valašského Meziříčí, pohár pro nejlepšího mladšího žáka si z Ostravy odvezl bohumínský Aleš Padělek.

Šprtec si po nabitém programu po dva týdny dopřává jarní prázdniny, mlátit hokejkou do hráčů se bude až na konci února v německém Marienbergu, o týden později je na programu třicet zápasů české i moravské druhé ligy.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek