Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 27. dubna 2014

2.liga Morava

O celkem 32 druholigových bodů se bojovalo v moravské části druhé ligy. Pět družstev hrálo v královopolské orlovně, tři další se utkala v Ostravě.

V Ostravě si pořádající Šprtmejkři B po propadáku z minulého kola spravili reputaci ziskem pěti bodů. Celkem sedm kousků vezou z Ostravy brněnští Dragons, bez bodů se naopak vrátili domů hráči Žďáru nad Sázavou.

V Králově Poli byly souboje o poznání vyrovnanější, hned 3 družstva (Kr. Pole, Hustopeče a Pařez) skončila s bilancí dvou výher a dvou proher. Stoprocentní zisk a přesun na průběžné druhé místo zaznamenali Fluke Kohoutovice, pochvala za čtyři prohry nejspíš nečeká doma na boskovické hráče.

Po třech odehraných kolech není v tajence o třech postupujících do druholigového poháru 2014 vůbec jasno. Kromě Boskovic a Žďáru nad Sázavou jsou ve hře všechna zbývající družstva. Právě Žďár nad Sázavou hostí za tři týdny čtvrté kolo soutěže, třeba využijí domácího prostředí k zisku premiérových druholigových bodů.

Kompletní výsledky: 2.liga Morava – tabulka


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek