Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 14. září 2014

Most – ČP12

Souběžně s finálovým turnajem Českomoravského poháru družstev se hrál turnaj jednotlivců – Pohár města Mostu. Vítězství si odnesl Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most) před druhým Jiřím Tomanem (THE Orel Bohunice), třetí byl Lukáš Fedič z Old Friends Most.

V žákovských kategoriích zvítězili Miroslav Suchomel a Vojtěch Jandečka (oba BHC AB STAIN Most „B“), v kategorii žen a dívek pak Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most).

Následující víkend se šprtec stěhuje na Moravu. Zde jsou na programu dva turnaje ČP12 v Modřicích a Boskovicích, poslední víkend v září vyrážejí billiard-hockeyisté do Ostravy. Zdejší Ostrava-Jih!!! Cup je zařazen do Českého poháru jako nejvyšší kategorie ČP36 a má tak velký význam v rámci kvalifikace mistrovství ČR. To letos proběhne na konci listopadu na Hoře Svaté Kateřiny.

Výsledky: 14.09.2014 – MOST (ČP12).


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek