Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

Obrázek ke článku Ostrava – ČP36

so 27. září 2014

Ostrava – ČP36

Na třetím ze čtveřice velkých kvalifikačních turnajů (ČP36) se sešlo 61 účastníků. Nedorazila spousta hráčů z Čech, kteří zřejmě zkusí své štěstí v posledním kvalifikačním turnaji jež se odehraje v sobotu 8.listopadu v Praze, i tak byl k vidění kvalitní šprtec díky účasti předních borců Českého poháru 2014.

Vítězstvím v turnaji se do jeho čela katapultoval Jakub David (BHK Orel Boskovice), který se v poslední době prokazuje stabilní formou a navíc si vytvořil celkem slušný náskok. O pořádné pozdvižení se postaral druhým místem druholigový Pavel Vrbík (Šprtmejkři Ostrava), třetí místo obsadil lídr Doudeen Teamu Martin Vrána.

Vítězství mezi ženami dosáhla díky výbornému devátému místu Petra Zajíčková (BHL Žďár nad Sázavou), ve starších žácích si vedl nejlépe její oddílový kolega Martin Bednář. Do Kohoutovic letos již poněkolikáté putuje trofej za nejlepšího mladšího žáka díky Patriku Tirpákovi.

Následující měsíc slibuje opravdu dostatek šprtcových akcí, na programu jsou soutěže družstev a turnaje ve Žďáru nad Sázavou, Meziboří, Uherčicích a také slovenské Senici.

Turnajová tabulka: 27.09.2014 – OSTRAVA (ČP36)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek