Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 14. března 2015

Brno – ČP12

Padesátšest šprtcových nadšenců se sešlo v bohunické orlovně na dosud největším turnaji kategorie ČP12. Díky početné účasti, kterou na regionálním turnaji nečekaně rozšířili především borci z Valašského Meziříčí a Bohumína, se rozdělovaly hodnotné body do hodnocení Českého poháru 2015.

Největší porci pro sebe uloupil Jakub David (BHK Orel Boskovice), který zvítězil i přes prohru v posledním kole s celkově třetím Jaroslavem Franklem (BHC Dragons Modřice). Mezi zmíněné dva se pak vklínil domácí Michal Franěk.

Šprtec se ani příští týden nezastaví, o víkendu 21.-22. března jsou na programu finálové turnaje Ligy škol a Žákovské tour, doplněné o Kohoutovický expres, následující víkend potom pokračují další kolem 1. a 2.liga družstev.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek