Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 22. března 2015

Brno – Expres

CVČ Legato Kohoutovice se stalo o víkendu 21. a 22. března dějištěm prvního z vrcholů letošní billiard-hockeyové sezóny. Právě sem se totiž sjeli finalisté Ligy škol a Žákovské Tour – článek o žákovských soutěžích najdete na webech Sdružení mládeže SHSK a MaleSporty.cz.

Součástí víkendového programu byl i otevřený turnaj z názvem Kohoutovický pohár, zařazený do Českého poháru jako kategorie Expres. V něm se utkalo pětadvacet hráčů z různých koutů republiky a také různých výkonnostních kategorií.

Celým turnajem prošel bez prohry Pavel Koloděj (Šprtmejkři Ostrava) následován dvojicí bohunických orlů Martinem Vránou a Martinem Součkem.

Trofej v kategorii žen získala Michaela Grabinská (Šprtmejkři Ostrava), nejlepším mladším žákem se stal domácí Jakub Procházka, cenu pro nejlepšího staršího žáka si odvezl do Valašského Meziříčí Jiří Dohnal.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek