Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 23. ledna 2016

Brno – ČP36

Téměř stovka účastníků vyrazila v sobotu 23.ledna do Brna. Zde se konal první letošní turnaj nejvyšší kategorie s názvem Jihomoravský šprtec, který však přilákal i zahraniční konkurenci. Vítězství vybojoval Zdeněk Bednář, člen BHC Most, který letos bude hostovat v týmu desetinásobného mistra WIP Reklama Dobrá Voda. Pohár za druhé místo získal Lukáš Mařík, hájící barvy Sokola Stochov a třetí příčku obsadil Miroslav Škorpík (BHC Dragons Modřice).

Trofeje pro nejlepší v kategoriích sbírali především odchovanci žďárského šprtce. Nejlepší ženou se stala Petra Zajíčková, nová posila prvoligových Boskovic. Mezi juniory si vedl nejlépe Martin Bednář, mezi mladšími žáky Zbyněk Strážnický. Nadvládu Vysočiny v ocenění jednotlivých kategoriích tak prolomil jen Jakub Procházka z Kohoutovic – nejlepší starší žák.

Akce se konala za finanční podpory Jihomoravského kraje. Jižní Morava bude také hostit první z vrcholů letošní sezóny. Tentokrát se bude hrát v Břeclavi, kde se v billiard-hockeyi šprtci v republikových finále utkají nejlepší žáci a žákyně.

Výsledky: 23.01.2016 – BRNO (ČP36)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek