Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 1. října 2016

Most – ČP36

Šest desítek účastníků vyrazilo v sobotu 1.října na šprtec do Mostu. Zdejší SVČ bylo totiž hostitelem třetího letošního turnaje nejvyšší kategorie a v sázce byly cenné body do hodnocení Českého poháru 2016.

Dobrou formu z předchozího turnaje, který se hrál v týdnu v Meziboří potvrdil domácí Ondřej Müller a opět zvítězil. Také další dvě medailové příčky patřily mosteckým hráčům, kteří ale v letošní sezóně oblékají dresy jiných klubů. Druhý Tomáš Fleišman hostuje ve WIP Reklama Dobrá Voda, třetí Lukáš Mařík je členem Sokola Stochov.

Poháry pro nejlepší žáky putují zásluhou Tomáše Kaliny a Jardy Vocáska do Žďáru nad Sázavou, početná výprava Dobré získala na dalekou cestu vlakem domů pohár díky celkově sedmnáctému Petru Hadaščokovi. Skvělé osmé místo a pohár pro nejlepší ženu pak pro Future získala Kačka Klimková.

Výsledky: 01.10.2016 – MOST (ČP36)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek