Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 4. listopadu 2017

Most – ČP36

Dvaapadesát hráčů a hráček se představilo na posledním kvalifikačním turnaji Českého poháru 2016. Pohár města Mostu jasně ovládli hráči z Moravy, do TOP10 se probil jediný hráč z Čech – osmý Ondřej Müller z Mostu.

Svůj asi nejlepší počin šprtcové kariéry zaznamenal Josef Procházka z Boskovic, následován dvojicí brněnských hráčů – Vrána / Nakládal.

Za zmínku jistě stojí i skvělé páté místo Petry Zajíčkové (nejlepší ženy) a sedmé místo Patrika Tirpáka – nejlepšího hráče mezi staršími žáky.

Blahopřejeme všem postupujícím na mistrovství České republiky. To se uskuteční v sobotu 25. listopadu ve Středisku volného času Most.

Nezapomeňte, prosím, včas potvrdit svou účast a objednat ubytování / stravování dle přiložených propozic – MČR 2017 – PROPOZICE.

Výsledky: 04.11.2017 – MOST (ČP36)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek