Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 20. května 2017

1.liga ČR

Třetím kolem pokračovala na třech místech republiková 1.liga družstev.

V Mostě si na mistrovskou Dobrou Vodu vyšlápli modřičtí Dragons a zdolali ji celkem jednoznačně 11:5. Oba zmíněné celky si pak po vyrovnaném boji poradili s domácím Mostem a oba pomýšlí na boje o medaile.

Další trojutkání hostil nováček z Břeclavi. Tomu se v domácím prostředí příliš nedařilo a podlehl Doudeen Teamu 2:16 a týmu SHL Brno 8:15. V souboji dvou brněnských týmů pro sebe urval dva body brankou v poslední vteřině Doudeen Team.

Čtyři body si z Boskovic odváží Šprtmejkři Ostrava. Po dvou těsných výhrách 10:8 nad Boskovicemi a 8:7 nad Prague NHL mají skvěle vykročeno k postupu do nádstavbové části pro tři nejlepší celky. Tam by se rádi ukázaly i Boskovice, v posledním kole však budou svou třetí příčku hájit na půdě úřadujících mistrů z Dobré Vody – opravdu nesnadný úkol.

Poslední kolo základní části nejvyšší soutěže družstev je na programu až na podzim. V sobotu 14. října se hraje pod pořadatelskou taktovkou týmů Prague NHL, Dobrá Voda a Šprtmejkři Ostrava.

Výsledky: 1.LIGA 2017 – tabulka a statistiky


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek