Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 4. června 2017

Českomoravský pohár družstev

Na jubilejní dvacátý ročník Českomoravského poháru vyrazilo do Prahy začátkem června osmnáct družstev ze všech koutů České republiky.

V sobotním semifinále se družstva různých výkonnostních kategorií utkala v deseti kolech švýcarského systému, k postupu do finále bylo letos třeba získat sedm z deseti možných bodů. Brány semifinále překročilo trio jihomoravských prvoligových týmů – Doudeen, Dragons a Boskovice. Spolu s nimi také tým Prague NHL 2 a složený tým AK-47. Nejlepším hobby týmem (bez jediného prvoligového hráče) se stalo celkově družstvo BHC Dobrá, cena sympatie putovala velmi překvapivě k holkám z Noisy Voices.

Na nedělní finále nejlépe vyladil formu domácí tým Prague NHL 2 poháněný zejména raketovým pohonem Petra Honsy. Jeho celková bilance v rámci statistik ČMP 13-4-0 je opravdu nevídaná, Petr dal zase jednou jasně vědět, kdo je nejlepším hráčem šprtce.

Druhé místo obsadil složený tým AK-47 v čele s Kubou Davidem, bronzovou příčku pak tradiční medailista Doudeen Team.

Kompletní výsledky a statistiky ČMP 2017.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek