23.ročník tradičního vánočního turnaje ve stolním hokeji hostila 17.prosince bohunická Orlovna a nutno podotknout, že praskala ve švech. Cestu si do místní tělocvičny našlo na poměry turnaje kategorie expres neuvěřitelných 74 účastníků. Vzhledem k tomu, že turnaj se hraje dle tradic prvního ročníku bez rozhodčích a tabulkovým systéme s následným vyřazovacím pavoukem měli pořadatelé plné ruce práce s rozlosováním i hladkým průběhem turnaje.

V předvánoční čas však všichni účastníci omluvili drobné pořadatelské zpoždění a turnaj si všichni náležitě užili. Ti co vydrželi až do konce měli na svých bedrech i nohách bilanci 12 zápasů a to je hodně i pro zkušené matadory ze soutěží družstev natož pro nováčky, kterých se na turnaji objevilo nespočet. Mezi početné skupiny se řadili mimo domácích především nové týmy z Moravského Krumlova a Větrného Jeníkova. A právě zlatí rytíři z Jenikova měli na konci turnaje radost největší, protože jejich nejzkušenější zástupce Pavel Nešpor celý turnaj s přehledem vyhrál.

Bronzovou příčku s bilancí 7-3-2 si zařídil břeclavský Erik Strohanzl, kterého na stupně vítězů doprovodil i jeho týmový kolega Kamil Dlapal s pohárem pro nejlepšího žáka turnaje. Z domácích se nejvýše umístil Michal Franěk na stříbrném stupínku. Pro všechny účastníky bylo mimo vánočního cukroví k dispozici i sladká odměna. Na tradičním turnaji přece vyhrává každý. Výsledky turnaje k dispozici níže.