Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 4. února 2012

1.liga ČR

Nejvyšší soutěž družstev měla první sobotu v únoru na programu své úvodní kolo, hrálo se v Pečkách a Dobré Vodě u Českých Budějovic.

Nově vybudovaný tým Fighting Saints Pečky hostil na domácí půdě Zekatel Žďár a především Prague NHL. Právě v Praze minulý rok hned několik hráčů Peček působilo a tak se jednalo o velmi prestižní zápas. Právě ten ale domácí nezvládli a podlehli Praze nejnižším poměrem v historii nejvyšší soutěže 2:4! (nutno dodat, že takto nízkému výsledku dopomohlo pravidlo o odečtu při remíze 0:0) Pečky však nemusí smutnit, protože svůj návrat do 1.ligy oslavily ziskem dvou bodů do tabulky po vítězství nad Žďárem.

Naopak zcela nepovedené domácí vystoupení prožil osminásobný mistr ČR z Dobré Vody. Podlehl o dva body jak Boskovicím tak Uherčicím a víra v to, že se titul po dvou letech vrátí na jih Čech dostává povážlivé trhliny. Nejlepší výchozí pozici teď po dvou vítězstvích nad silnými soupeři mají Boskovice, v jejichž dres obléká nejlepší hráč 1.kola Jakub David.

Druhé kolo nejvyšší soutěže jen na programu v březnu, hraje se v Brně, Žďáru a Boskovicích.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek