Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 13. července 2013

,

Boskovice – Czech Open 2013

Špičkoví stolní hokejisté ze čtyř zemí obsadili o víkendu zimní stadion v jihomoravských Boskovicích. Konalo se zde totiž mezinárodní mistrovství ČR – Czech Open a to hned ve třech disciplínách. Hlavním bodem programu byl turnaj v billiard-hockeyi šprtci, který i přes letní termín přinesl nejvyšší účast sezóny.

V konkurenci 114ti hráčů a hráček si nejlépe vedl Jaroslav Frankl Jun. (BHC Dragons Brno), který dosáhl svého pátého truimfu na tomto mezinárodním mistrovství ČR a je v tomto ohledu v historických statistikách pro ostatní hráče nedostižným. Zatímco vítězství Frankla nebylo pro člověka znalého šprtcové statistiky ničím nečekaným, postavení dvou hráčů Stochova na stupních vítězů lze brát za prvotřídní senzaci. Druhý Václav Tůma senior i bronzový Jiří Nagy navázali výbornými výsledky v jednotlivcích na asi měsíc starou stochovskou krádež čtyř prvoligových bodů v soutěži družstev.

Pořádající klub BHK Orel Boskovice připravil kromě pohárů pro tři nejlepší v celkovém pořadí také poháry a medaile pro trojici nejlepších žáků, juniorů i žen a pro všechny uvedené také krásné dárkové koše. Za nevídané odměny, příjemné prostředí a dobrou organizaci celé akce bych chtěl Bobu Ferugovi a jeho organizačnímu týmu poděkovat.

Hlavními partnery Czech Open byli Jihomoravský krajměsto Boskovice.

Těm, kteří vážili cestu na největší turnaj sezóny do Boskovic díky za účast. Všem šprtcovým nadšencům přeji hezké letní volno a ať vám to tam po prázdninách zase padá ;-)


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek