Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 13. října 2013

Brno – ČP12

V neděli 13. října hostila bohunická orlovna jednu z posledních akcí Českého poháru 2013. 30 členná startovní listina čítala nejen brněnské účastníky, ale také borce z Břeclavi, Boskovic, Ostravy, Žďáru nad Sázavou i Českých Budějovic.

Pohár pro vítěze si do vzdálené Ostravy odvezl Pavel Koloděj (Šprtmejři Ostrava). Na stupních vítězů jej doprovodili druhý Miroslav Škorpík (BHC Dragons Brno) a třetí Miloslav Mach (SHL WIP Reklama D. Voda).

Nejlepší ženou se stala Petra Zajíčková (BHL Zekatel Žďár n.S.), mezi staršími žáky si vedl nejlépe Jan Pekkala (ZŠ Slovácká-Břeclav), pohár pro nejlepšího mladšího žáka putoval díky Patriku Tirpákovi do Kohoutovic.

Body do kvalifikace na mistrovství ČR je možno získat na posledních dvou turnajích střední kategorie v Brně a Praze. Mírně vylepšit své bodové skóre je také možno až do 3. listopadu na některém z regionálních expresů.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek