Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 26. dubna 2014

1.liga ČR

S čerstvým titulem vítězů poháru WTHA nastoupili v novém domácím prostředí brněnští Dragons. Prvoligová premiéra v prostorách modřické základní školy, kde nyní působí, však skončila totálním propadákem. V úvodním kole prohráli s Boskovicemi 7:10, v druhém kole byli coby rozhodčí svědky vítězství Boskovic nad týmem SHL Brno 12:9, ve třetím zápase dne podlehli brněnskému SHL 6:10.

Domácí prostředí nepřineslo výhodu ani týmu BHL Žďár nad Sázavou. Ten nestačil ani na Stochov 6:16 ani na výborně rozjeté Uherčice 6:10. Uherčice pak v posledním zápase dne dokončili plánovaný přesun do čela prvoligové tabulky jednoznačným vítězstvím na Stochovem v poměru 18:7.

Další kolo první ligy družstev je v programu za tři týdny. O důležité body se bude hrát v Brně a především v Dobré Vodě u Českých Budějovic.

Kompletní výsledky: 1.liga_2014 – tabulka


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek