Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 8. března 2015

2.liga Morava

Druhé kolo moravské druhé ligy se hrálo na dvou místech.

V Ostravě hostili pětiutkání s jihomoravskými družstvy vedoucí Šprtmejkři „B“ a jejich dnešní plány byly naplněny na 50%. Získali totiž 4 body, stejně jako Kohoutovice a Hustopeče. Nejlépe se vedlo družstvu Králova Pole, které v Ostravě uloupilo bodů šest.

Zatímco druholigová klání v Ostravě nemělo jasného vítěze, z brněnských Bohunic jedno družstvo vytěžilo plný počet bodů. S bilancí 30:5 ovládli zdejší stoly Boskovice „A“, šest bodů pak vyválčilo při své druholigové premiéře družstvu Úsova. Za očekáváním naopak zůstaly bodové zisky pořadatelských Bohunic, dva body z prvního kola si suverén posledních dvou ročníků nepředstavoval ani v těch nejčernějších snech.

Třetí kolo moravské druhá ligy družstev je na programu v neděli 28. března, hraje se tentokrát v Brně-Kohoutovicích a Břeclavi.

Průběžné pořadí 2.ligy:

  1. Šprtmejkři Ostrava „B“
  2. Orel Královo Pole
  3. BHK Orel Boskovice „A“

Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek