Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 28. března 2015

1.liga ČR

Druhým kolem pokračovala poslední sobotu v březnu 1.liga družstev. Všech 10 družstev se vyrazilo na svá utkání do bohunické Orlovny, zde bylo nachystáno 15 stolů a na programu bylo celkem 9 zápasů rozdělených do tří kol. Čtyři družstva odehrála 3 utkání, ostatní pak po jednom.

Výborně se uvedli v prvním kole absentující Šprtmejkři, kteří postupně zdolali Prahu 11:7, Most 11:9 a na závěr dne také domácí Doudeen Team 8:6. Druhou porážku v sezóně zaznamenali borci z Dobré Vody, kteří sice přehráli s přehledem Žďár i Stochov, ale podlehli modřickým Dragonům 6:9. Nutno dodat, že Dragons Modřice letos s Bobem Ferugou a Kubou Davidem v sestavě (hostování) myslí na příčky nejvyšší a jsou spolu se Šprtmejkry a týmem SHL Brno jedinými neporaženými celky.

3.kolo první ligy družstev je na programu v sobotu 16.května. A zejména trojutkání ve Žďáru nad Sázavou, kde se střetnou Šprtmejkři a Dragons, může o držiteli letošního prvoligového titulu leccos napovědět.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


CZECH OPEN

MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek