Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 12. června 2016

Českomoravský pohár družstev

Devatenáctý ročník Českomoravského poháru do Brna přilákal v půli června 17 družstev ze všech koutů České republiky.

V sobotním semifinále se družstva různých výkonnostních kategorií utkala v deseti kolech švýcarského systému, na postup letos bylo potřeba získat šest a půl z deseti možných bodů. Brány semifinále překročilo trio brněnských prvoligových týmů – Doudeen, Dragons a SHL Brno. Spolu s nimi také Prague NHL a překvapivě také B-tým Boskovic. Naopak těsně před branami finále zůstal šestý Most, osmé Boskovice a deváté Uherčice. Nejlepším hobby týmem (bez jediného prvoligového hráče) se stalo celkově šesté družstvo BHK Orel Boskovice „C“.

V nedělním finále spolu dle předpokladů svedly souboj o vítězství družstvo Doudeen a Dragons. Modřickým Dragons tentokrát stačila k obhajobě titulu z loňského roku remíza a po výsledku 2:2 se na putovní štítek ČMP opět bude lepit štítek BHC Dragons Modřice „A“. V přímém souboji o třetí místo pak Prague NHL přehrálo SHL Brno poměrem 4:3 a do hlavního města veze cenný bronz.

Kompletní výsledky a statistiky: Českomoravský pohár družstev 2016.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek