Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

ne 31. března 2019

Českomoravský pohár vyhrály Boskovice

Českomoravský pohár se konal potřetí za sebou v Praze a opět napsal pěknou pohádku. Před třemi lety poprvé vyhráli trofej domácí Prague NHL a letos poprvé vyhráli hráči Boskovic. Velké štěstí si pozdější vítězové vybrali v semifinále, když se do nedělního finále dostali z posledního pátého místa na pomocné body. Vítězem semifinále se stala Ostrava před domácí Prague NHL a třetí skončil Doudeen Team.

Ze čtvrtého místa postoupila Břeclav, pro kterou to byla první účast ve finále v historii klubu. V neděli Boskovice vyhráli všechna 4 utkání a budou moci reprezetntovat ČR na mezinárodním poháru WTHA. Druhá skončila Ostrava a bronz putuje do Brna zásluhou Doudeen Teamu. Nepopulární čtvrté místo zbylo na domácí Prague NHL a po čtyřech prohrách ve finále zbylo na Břeclav páté místo.

Výsledky a statistiky


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek