Soutěž družstev 2022

  • Příspěvek byl publikován4. 1. 2022
  • Čas na čtení:1 minuty čtení

1.LIGA

KYZLINK Dalibor
KUČERA Martin
HORÁK Jun. Karel
TRUHLÁŘ Václav
FRYČ Martin
JUCHELKA Patrik
ŠUSTÁČEK Ladislav
SÁČEK Tomáš
LUDVÍK Vojtěch
BĚLOHOUBEK Pavel
BOHÁČEK  Martin
BOHÁČEK  Vít
FRANKL Jaroslav jun.
FURCH  Marek
HRON  Jan
NAKLÁDAL Jiří
PRUDÍK Michal
ŘEHOŘ Jakub
ŠKORPÍK Miroslav
DUCHOŇ Michal
FOLTÝN sen Jaromír
FOLTÝNOVÁ Milada
CHALUPECKÝ Michal
JUŘÍČEK Roman
MLCH Tomáš
RACEK Karel
SMOLÍK Michal
SYRŮČEK Adam
ŠTĚTINA Miroslav
VANČURA Tomáš
VOŘÍŠEK Tomáš
MARTINČIČ  Michal
MARTINČIČ  Jakub
VRÁNA  Martin
MAJER Zdeněk
NEŠPOR Pavel
CHYTIL Jakub
TOMAN Jiří
FRAŇKOVÁ Iva
FRANĚK Michal
Hostování
FOLTÝN jun Jaromír (Prague NHL)
OŠLEJŠEK  Jakub
DAVID Jakub
PROCHÁZKA ml. Josef
PROCHÁZKA Ondřej
FERUGA Bohumil
ZAJÍČKOVÁ Petra
DAVID Vojtěch
ZAJÍČEK Ondřej
Hostování
LOUČKA Matouš (Gunners Břeclav)
STOHANZL Erik (Gunners Břeclav)
KAŇA Simon
BRAUNER Vojtěch
DOLEŽAL Jan
KURÁŇ Adam
KRMÍČEK Matěj
Hostování
VONDÁL Vít (IQ Boskovice)
NAVRÁTIL Petr (Sokol Stochov)
KUBEČKA Jan (Šprtmejkři Ostrava)
ALEXANDROV Pavel (Šprtmejkři Ostrava)
KOLODĚJ Pavel (Šprtmejkři Ostrava)
PROCHÁZKA Jaromír (Šprtmejkři Ostrava)
MACH Miloslav
HONSA Petr
HONSA Jiří
HONSA Jan
ZÍKA Václav
SVOBODA Adam
BEDNÁŘ Zdeněk
FLEIŠMAN Tomáš
PAŘEZ Martin
Hostování
MÜLLER Ondřej (BHC Most)


2.LIGA
BLEHATEK MICHÁLEK Martin
FRANĚK Ivan
PAVLIŠ Radek
REZEK Jakub
FRAŇKOVÁ Bára
GRYM Tomáš
NĚMEČEK Zdeněk
KLOUPAR Jakub
BUCHTA Pavel
TKÁČ Jaromír
SOUČEK  Martin
BENA Michal
MACÍK Dominik
KOMÁREK Tomáš
IDRNÝ František
FRAŇKOVÁ Dominika
STLOUKAL  Mojmír
KOVÁŘ Roman
KOVÁŘOVÁ Veronika
MALEČEK Jan
GRÉNAR David
FIALA Dominik
FRAJT Antonín
POLÁK Jakub
HROZ Lukáš
FRÝBA Dalibor
FRÝBA  Ondřej
MATUŠČÍN Jan
TĚŠITEL Marek
VANÍČEK Matyáš
JUSTRA Michal
KRMENČÍK Jan
KŮŘIL Vít
MICHÁLEK Lukáš
SEM Dalibor
TURINEK Ladislav
SITA Libor
PELIKÁNOVÁ Kateřina
POŠTULKOVÁ Adéla
POŠTULKA Jan
POŠTULKA Martin
ONDRA Radim
PELIKÁN Pavel
HELA Michael
ONDRÁK Matěj
STRAKA Tomáš
TOMANDL Michal
VITULA Josef
Hostování
STIX Michaela (Šprtmejkři Ostrava)
ŠVÉDA Petr
ŠVÉDOVÁ Lenka
ŠVÉDA Marek
ŠVÉDA Martin
MOKRUŠA Matyáš
MOKRUŠA Michal
TRÁVNÍK Michal
KOMÁREK Tomáš
HAJDUCH Jan Gabriel
MIČOLA Tomáš
KRATOCHVÍLA Filip
MOKRUŠOVÁ Viola
NEČAS Jakub
KOZÁK Petr
ČECH Adam
KRATOCHVÍL Jiří
FIALA Matěj
Hostování
JUCHELKA Patrik (SHL Brno)
JIČÍNSKÝ David
FRANTL Tomáš
ŠERÁK Jan
FIŠNAR Aleš
SZOJMOVÁ Nikola
Hostování
ŠUSTÁČEK Ladislav (SHL Brno)

2.liga – Šprti Mutěnice
2.liga – Sokol Střelice
2.liga – Dragons Modřice „B“
2.liga – StarColor Most
2.liga – StarColor Most „B“
2.liga – BHK IQ Boskovice „B“
2.liga – THE Orel Bohunice
2.liga – BHL Žďár nad Sázavou
2.liga – SHK Kadolec „A“
2.liga – SHK Kadolec „B“