Logo Český svaz billiard-hockey

Český svaz billiard-hockey

Již od roku 1991 jsme národním sportovním svazem stolního hokeje – kategorie billiard-hockey šprtec. Organizujeme a řídíme soutěže jednotlivců i družstev v celé České republice a zajišťujeme reprezentaci stolního hokeje na mezinárodní úrovni s každoročními úspěchy.

so 7. září 2013

Stochov – ČP12

Podzimní část sezóny začala pro stolní hokejisty ve stochovské sokolovně na turnaji Českého poháru. Mezi favority byli především domácí hráči, kteří o sobě dali vědět na červencovém Czech Open. Cestu za vítězstvím se jim snažila znepříjemnit jedenáctičlenná válečná výprava z Mostu a brněnský Martin Kučera.

Při pohledu na výsledkovou listinu nutno konstatovat, že mise se zdařila. Do první pětice se vešel jediný domácí hráč – bronzový Jan Mužík. Toho na stupních vítězů doplnili stříbrný Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most) a vítězný Martin Kučera (SHL SDS EXMOST Brno).

Hned následující sobotu mohou stochovští svou reputaci výrazně vylepšit. V rámci šestého kola 1.ligy družstev vyráží do Ždáru nad Sázavou, kde budou bojovat o další prvoligové body s domácími a týmem SHL Brno.


Zobrazit více článků v archivu

Partneři

WTHA Sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou United Energy, a. s.

Vyhledávání


MČR 2019 BŘECLAV

Co je šprtec


Poslední články


Odběr novinek


Šprtec v ČR

Vytvořil Dominik Fiala · Mapa stránek